Hizmetler

Dizayn ve Konsept : KARATEK aydınlatma olarak size en kaliteli hizmeti sunabilmek için iş ortaklarımız konusunda son derece seçiciyiz. Parakende sektörüne hizmet veren Mimari Gruplar ile ürünlerinizi daha iyi sergilemenizi sağlayacak bilgi ve tecrübesi, teknik ve estetik bütünsellik ile birleştirme becerisine ve işinizi büyütme potansiyelinizi ortaya çıkaracak tasarım gücü, müşterinizi size çekecek şekilde mağazalarınızı inşa ve yenileme yeteneği ile bizim en güvendiğimiz iş ortaklarımızdan biri olarak öne çıkmaktadır.


Danışmanlık Hizmetleri : Mimarlarınız veya direkt siz müşterimiz tarafından gelen talepler doğrultusunda yeni mağaza kurulum veya yenileme projelerinizde ücretsiz aydınlatma danışmanlık hizmeti veriyoruz. Işık tekniği konusunda en yeni bilgiye sahip ve ışığın ekonomik gücü ve satış psikolojisindeki etkisini iyi bilen KARATEK müşteri temsilcilerimiz ve aydınlatma planlama ekibimiz müşterilerinin ürün aydınlatma planlama ekibimiz müşterilerinin ürün aydınlatmasında hangi beklentilerinin olduğunu anlayarak size en doğru çözümleri sunarlar.


Planlama : Proje çalışmalarımızda Dialux yazılımını kullanarak mağazalrınızın gerçek sanal modelleri yaratıyor ve üzerinde aydınlatma simülasyonları oluşturuyoruz. Hangi alanda hangi armatürün kullanılacağı ne miktarda ve açıda ışıuk sağlayacağını göresel olarak size sunan bu çizimler siz müşterimizin karar vermesini kolaylaştırıyor ve ayrıca yatırım maliyeti ve olası tasarruf miktarı konusunda da sizleri çok net olarak bilgilendirir. Montaj sonrası uygulama ve maliyet sizin için kötü sürpriz olmaktan çıkyor.

Planlama Örnekleri İçin Tıklayınız…


Montaj : Planlanan ışık tekniğinin uygulaması ve tesisatı, sadece montaj işleminden ibaret değildir. Sistemin başarılı tesisatı, tesisatı uygulayacak uzman kişilerin plan içeriğini önceden görsel olarak tasarlamasını, kaliteli ürünlerin kullanılması esnasında yüksek derecede hassasiyeti ve yatırımı gerçekleştiren firmaya karşı sorumluluk ve saygıyı gerektirir. Bu alanda da yetkin teknik iş ortaklarımız ve proje koordinasyon yeteneğimiz ile sizlere kaliteli hizmet vermek bizim için son önemli.


Bakım – Servis : Ticari firmalar ve tüketiciler, iyi bir ortamın keyfine ancak ışık sistemlerinin tekniken sorunsuz olarak ve kesintisiz işler halde olması durumunda varabilirler. Bütün teknik ekipmanlarda olduğu gibi çeşitli arızalar ortaya çıkabilir. KARATEK teknik servis elemanlarımız ürünleriniz ile ilgili yaşayabileceğiniz en küçük arızaları bile ciddiye alıp bunları çabuk, mükemmel ve temiz bir şekilde gidermektedirler.

Projeyi göster