Neden Karatek

Neden KARATEK?

Tek kaynaktan danışmanlık, ürün, montaj ve satış sonrası servis hizmeti

Kaliteli ve üstün teknolojik çözümlere olan bağlılığından taviz vermeden, mimarlar, danışmanlar, yükleniciler ve aydınlatma planlayıcılarımız ile ortaklaşa olarak yaptığımız çalışmalar ile ürün yelpazemizi genişletmekte ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun kapsamlı aydınlatma çözümleri temin edebilmekteyiz.

Ürünlerin satışını destekleyen profesyonel aydınlatma alanında uzman KARATEK Aydınlatma olarak gücümüz;

- Bilgi birikimi, iş disiplini ve tecrübemize,


- Yetkin iş ortaklıkları ile tasarım, planlanma ve proje yönetimi becerimize,


- Kaliteli, seçkin ve geniş ürün yelpazemiz, kısa teslimat süreleri ve rekabetçi fiyatlarla, müşteri gereksinimleri karşılayabilme yeteneğimize dayanıyor.

Bütünlük içeren ışık için, ürün teknik tasarımı ve uygulamasında, mimar, yüklenici firmalar, aydınlatma firmasının mükemmel bir koordinasyon ve uyum ile çalışması gerekmektedir. KARATEK Aydınlatma bu koordinasyonu sağlayan ve Türkiye’de ışık tekniği alanında tam servis sunan bir firmadır.

 

İlk gün heyecanımızı hiç kayıp etmeden, her yeni projede müşteriye ve ürüne özel ihtiyaçları analiz ederek, en uygun aydınlatma sistemleri ve çözümlerini sunuyor, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile size kesintisiz ve destek sağlıyoruz.

 

KARATEK Aydınlatmanın gıda ve genel aydınlatma alanında, mimari uyum ve yarattığı olumlu atmosfer ile nasıl mükemmel ışık sağladığını ve satışı destekleyici etki yaptığını, gerçekleştirdiğimiz projelerdeki somut referanslar ışığında görebilirsiniz.