Yeniliğe ve Değişime Hazır mısınız? Intara EC

Intara CX

Intara CX üstün teknoloji ürünü olan LED aydınlatma konusunda yeni bir çığır açmıştır. Kesintisiz devam eden eşsiz performansı ile uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan bu ürün oldukça fazla tercih edilmektedir. Şık tasarımı ve işlevsel özellikleri kullanıcı için birçok avantaj sağlamaktadır. Tüm özellikleri ile her sektörde, her ürüne uygun şekilde kullanılabilir. Gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması gibi birçok amaçla kullanılabilir.

Intara CX son teknoloji ürünüdür. Işığın dağılma potansiyeli oldukça yüksektir. Homojen bir aydınlık dağılımı sağlayan ürün, armatür tasarımı ile de öne çıkmaktadır. Armatürün imalatında kullanılan malzeme çelik sac olduğu için kullanım ömrü çok uzundur. Armatür rengi ise her dekorasyona uygundur. Çok şık bir rengi ve tasarımı olan ledlerin montajı ise çok kolaydır.

Çok hafif olan bu ledler taşıma sırasında zorluk yaşatmaz. Her zemine ve ortama uygun yapısı ve ölçüsü vardır. Montaj derinliği kolayca takabilme ayrıcalığı sağlar. Ürün için gerekli olan montaj aksesuarları, LED ile birlikte geldiğinden ayrıca malzeme temini gerektirmez.

En İyi Tasarım Ödüllü Ledler

Intara CX ödüllü tasarımı ile herkesi kendine hayran bırakan bir görünüme sahiptir. Kullanıldığı pastane aydınlatması, market aydınlatması gibi alanlarda göz alıcı bir görsellik sağlamaktadır. Satıcılar için büyük avantaj sağlayan bu albeni satışların artmasına ortam hazırlar. Alıcıda alma isteği uyandıran illüzyon etkisiyle Intara CX ledler satıcı için dilediği ortamı hazırlama konusunda yardımcı olur.

Fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında göz alıcılık söz konusu ise bu ürün kesinlikle tercih edilmelidir. Müşteri için alınacak ürünün canlı, taze ve iştah açıcı görünmesi almayı tetikleyen faktörlerdir. Satıcı bu ledler sayesinde ürünlerini daha iyi sergileyebilmektedir. Böylece dilediği satış potansiyelini yakalayabilmektedir.

Intara CX Tasarımının Ayrıcalıkları

Üstün tasarıma sahip bu ledler yönlendirilebilir bir şekilde dizayn edilmiştir. Hangi noktaya monte edilirse edilsin dönme açısı sayesinde istenen şekilde çevrilebilmektedir. Bu durum tüketicini dikkatinin istenen yöne çekilmesine imkan sağlamaktadır.

Vitrin ve stant aydınlatmalarında amaçlanan görüntüyü fazlasıyla sunmaktadır. Beklenenin çok üstündeki performansı ve ayrıcalıklı kullanım sağlayan özellikleri ile mekan sahiplerinin hayallerini gerçekleştirmektedir.

 

 

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?