Yeniliğe ve Değişime Hazır mısınız? Intara EC

Intara EC

Intara EC gösterişten uzak tasarımı ile bütün dikkatleri üstüne çekmeyi başaran çok özel bir üründür. Ödüllü tasarımı, kullanıldığı ortamda birçok ayrıcalık sunmaktadır. Gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması konusunda yeni bir çığır açan bu tasarım, görsellik açısından beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Yüksek verimliliğe sahip yarı gömme aydınlatmalar, her yüzeye monte edilebilen özelliğe sahiptir. Montaj kolaylığı sağlayan genişliği ve ağırlığı büyük kolaylık sağlamaktadır. Gerekli olan aksesuarlar LED ile birlikte gönderildiğinden pratik bir şekilde monte edilebilir.

Intara EC Ayrıcalıkları

Armatür tasarımı ve rengi çok başarılı olan Intara EC uzun yıllar kullanmaya olanak sağlayan dayanıklılığa ve performansa sahiptir. Dekorasyonda yapılacak değişikliklerin başında gelmesi gereken bu ledler, değiştirilmeye gerek olmadan çok uzun zaman yüksek verimlilik ile kullanılabilmektedir.

Homojen ışın dağılımı sayesinde yansıtıldığı noktada odaklanma etkisi sağlamaktadır. Işığın istenen yöne çevrilmesine olanak sağlayan yönlendirilebilir armatür kafası ile kullanımı çok avantajlıdır. Hangi noktada olursa olsun her yöne dönebilen geniş açıya sahiptir.

Market aydınlatması ve pastane aydınlatması konusunda reyondaki ürünlerin göz alıcı olmasının önemi çok büyüktür. Intara EC bu ürünlerin daha canlı ve taze görünmesini sağlar. Bu yönüyle ürünlerdeki albeniyi arttıran ledlerin tercih edilmesi birçok avantaj sağlamaktadır.

Fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında gerekli olan performansı fazlasıyla sunan Intara Ec ile satış grafiği yükselmektedir. Perakende satış noktalarında profesyonel aydinlatma tercih edenler için oldukça uygundur. Her ürüne uygun renk yayılımı ile müşterilerde ürünü alma isteği uyandıracaktır. Pazarlama konusunda satıcıya çok büyük bir kolaylık sağlayan görsel etkisiyle bu ledler oldukça başarılıdır.

Ürünlerin Albenisi Arttıran Etki

Müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran bu ürün, mekana modern ve şık bir hava katmaktadır. Her dekorasyona uyan çizgileri ile bir tasarım harikasıdır. Klasik gömme LED anlayışını değiştiren özellikleri, hangi noktaya monte edilirse edilsin dilendiği gibi kullanabilme ayrıcalığı vermektedir.

Isı kontrollü teknolojisiyle ortamdaki sıcaklığı etkilemeyen bu ledler, ürünler açısından olumsuz bir etki yaratmaz. Teknolojik özellikleri ve kablo tasarımı ile kameralara uymaktadır. Birçok ortamda istenen amaçlarda kullanılabilmektedir. Hibrit teknolojisine sahip bir üründür.

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?