Intara ID

Intara ID gömme bir armatürden beklenenden çok daha fazlasını sunan tasarıma sahiptir. Ödüllü ve patentli tasarımı, her yüzeye monte edebilme ayrıcalığı sağlar. Yönlendirilebilir ve döndürülebilir armatür kafaları ışığın sonsuzluğu ile bir araya gelmektedir. Her ürüne uygun muhteşem tasarım perakende satış noktaları için ideal bir kullanım imkanı sunmaktadır. Gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması konusunda beklentileri fazlasıyla karşılamaktadır.

Intara ID ile istenen noktaya vurgu yapılabilmektedir. Göz alıcı olduğu kadar göz yormayan özelliği ile de diğer ledlerden keskin bir şekilde ayrılmaktadır. Profesyonel aydinlatma aracı arayan satıcıların hayallerinin çok ötesinde bir performansa sahiptir. Market aydınlatması ve pastane aydınlatması söz konusu ise kesinlikle bu ürün tercih edilmelidir.

Intara ID Kullanım Avantajları

Hibrit teknolojisine sahip ödüllü tasarım, armatürünün çelik sac kullanılarak üretilmiş olmasından dolayı oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar güvenle kullanılabilecek ledlerin performansında azalma yaşanmaz. Intara ID, fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında çok uzun zaman kullanılacak dayanıklı ürünlere ihtiyaç olduğundan tercih edilebilir.

Yüksek verimliliği ile beklenenden fazlasını sunan Intara ID sistemsel özellikleri açısından da farklı kamera ve cihazlara uyum sağlayabilen detaylara sahiptir. Dönme açısı, ışığın istenen noktaya çevrilmesine imkan sağlayacak kadar fonksiyoneldir. Çok işlevsel olan bu ürün her açıya göre ayarlanabilir başlıkları ve ışığın homojen dağılımı için uygun olan özellikleri ile hayranlık uyandıran bir görsellik sunmaktadır.

Vitrin Görselliğinde Son Nokta

Reyon ve vitrin aydınlatmaları ürünün albenisi arttırmak için çok önemli bir yere sahiptir. Satış potansiyelini arttırmak, ziyaretçi sayısını maksimuma ulaştırmak, ürün üstüne ilgi çekmek gibi etkileri bulunmaktadır. Bu kadar önemli olan bu etkilere, kaliteli ürün garantisiyle sahip olmak istemeniz kişilerin doğal hakkıdır.

Kullanıldığı her mekanı hayranlık verici bir görüntüye kavuşturan bu LED sayesinde, hedeflenen kar marjına ulaşmak çok kolay olacaktır. İster gıda sektörü ister başka sektör olsun satıcıların çok iyi bildiği bir şey vardır. Ürünlerin iyi pazarlanması için iyi bir vitrine ve görselliğe ihtiyaç vardır. Satıcıların bütün beklentilerini karşılayacak tasarım harikası üstün teknoloji ürünü ledler her açıdan yüksek verim sağlar.

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?