Yeniliğe ve Değişime Hazır mısınız? Intara RD 165

IRD 165

IRD 165 yeni ve patentli tasarımı ile ortam aydınlatması konusunda çığır açan teknolojiyle mekanlarda ve stantlarda yerini aldı. Üstün teknoloji üretimi olan bu lamba verimli ve hassas optikleri sayesinde doğal ışığa yakın bir performans göstermektedir. Bu ledler oldukça etkileyici bir görselliğe sahiptir. Boyutları rahat kullanım sağlarken, işlevselliği boyutunun çok ötesindedir.

Aydınlatmalar arasında en etkileyici olan kırmızı eloksallı soğutuculardır. Kurulumu çok basit olan bu aydınlatmalar çok yüksek performans sergilediği için hayranlık uyandırır. Bu aydınlatmaların dilendiği şekilde konumlandırma avantajı, esnekliğinin sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu özellikleri ile başta fırın aydınlatması ve gıda aydınlatması gibi alanlarda kullanılmaktadır.

IRD 165’in Muhteşem Özellikleri

IRD 165 lambanın sahip olduğu farklılıkların başında ışığı homojen ve vurgulu yansıtması gelmektedir. Bu şekilde kullanım olanağı ile vitrin aydınlatması için vazgeçilmez bir üründür. Reflektörleri keskin kenarlar ile aydınlığın en iyi şekilde aktarılmasını sağlar. Oldukça hafif olan led lamba özelliği ile oldukça kolay taşınır. Armatür rengi ve tasarımı fazlasıyla şıktır. Her ortama uyum sağlayan bu renk ile aranan ayrıcalıklı dekorasyon gerçekleştirilebilir. Market aydınlatması ile birlikte şıklık istenen pastane aydınlatması amacıyla kullanımı oldukça fazladır.

Montaj için kullanılacak aksesuarlar ve ral renkleri isteğe bağlı olacak şekilde değiştirilebilmektedir. Led lambanın açısı bulunduğu ortamda istendiği şekilde ayarlanabilir. Dönme özelliği ile yönlendirilebilir. Aydinlatma performansı beklenenin çok üstündedir. Işın dağılımı konusunda üretilmiş en iyi led lambadır. Montaj derinliği ile olması gereken ürüne uygun armatür boyutlarına sahiptir.

Tasarım Harikası IRD 165

IRD 165 düşünülenin çok üstünde bir performans sergileyen özel bir aydınlatmadır. Kendinden beklenenin çok daha fazlasını yapmaktadır. Kendi sınıfında üretilen en etkileyici lambadır. Kullanım ömrü ve armatürünün çelik sac olması nedeniyle oldukça dayanıklıdır.

Renk dağılımı konusunda oldukça iyi olan bu lambalar yansıtıldığı ortama eşit şekilde dağılır. Kasap reyonu aydınlatmasında kullanılabilecek en uygun özelliklere sahiptir. Ortamın ve ürünlerin görselliği açısından hayranlık uyandıran katkısıyla tercih edilmektedir.

Çok pratik bir şekilde monte edilebilen bu lambalar, her zemine uygun montaj derinliği vardır. Özel tasarlanan IRD 165 kameralara uyumlu kabloları ile farklı kullanım olanağı sağlar. Çok üstün bir aydinlatma teknolojisine sahiptir. Hayallerin çok ötesinde bir görüntü için en verimli led lambadır.

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?