Intara SX

Intara SX üstün teknoloji ürünü olan bir armatür olduğundan dikkat çekici bir tasarıma sahiptir. Ödüllü olan bu LED her yönüyle farkını ortaya koymaktadır. Ürünün özellikleri profesyonel aydinlatma hedefleyenler için oldukça idealdir.

Tavan armatürleri arasında, sahip olduğu performansıyla ilk sırada yer alan oldukça başarılı olan Intara SX, modern optiklerle neleri başarabileceğini göstermektedir. Gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması konusunda amacına hizmet eden özellikleri beklentiyi fazlasıyla karşılamaktadır.

Market aydınlatması ve pastane aydınlatması yapılacaksa, vurgulu ışın dağılımı ile oldukça başarılı olan bu armatür tercih edilmelidir. Kullanıldığı ortamda göz alıcı bir aydınlık sağlayan Intara SX, yönlendirilebilir özelliği ile oldukça işlevseldir.

Dekorasyonun En Şık ve İşlevsel Parçası

Mimari açıdan gömme tavan armatürleri açısından yeni bir soluk kazandıran bu LED, ciddi bir potansiyele sahiptir. Yeni Intara SX, üstün teknolojiye sahip yüksek ışın akışı sağlayan bir üründür. İstenen yöne çevrilebilme özelliği tasarımın esnekliğinde gizlidir.

Bulunduğu ortama modern bir hava katan bu ledlerin kendine has bir stili bulunmaktadır. Ortamın dekorasyonuna şıklık katan tasarımı ile her ortamda tercih edilebilir. Fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında kullanılan bu ledler tasarımları sayesinde dikkati istenen yöne çekmeyi başarmaktadır.

Her Mekan için Vazgeçilmez Tasarım

Her ürüne uygun şekilde kullanılabilecek armatürün parlama kontrollü teknolojisi gözü yormadığından rahatsız edici bir etki yaratmamaktadır. Renk netliği sağlayan özellikleri, yansıtıldığı ürünlerin çok daha canlı görünmesini sağlar. Güneş ışığını anımsatan ışın yayılımı ile ortama doğal bir aydınlık verir. Çok etkili olan bu aydınlık teknoloji oldukça düşük bir enerjiyle çalışmaktadır.

Dijital ve kablosuz özellikleri ile çok işlevsel olan bu ürün, kullanıcıya her anlamda ayrıcalıklı ve konforlu bir aydinlatma tecrübesi sunmaktadır. Ortamdaki bu ayrıcalık müşterileri de etkisi altına alacağından satışlarda artış görülmektedir. Kar marjını yükselten bu etki inanılmazdır.

Ürünler üzerindeki albeniyi arttıran ledlerin, dikkat çekici etki yaratma potansiyeli vardır. Her satıcı mekanındaki aydinlatma seçimini müşteri odaklı yapmalıdır. Bu armatür, hem tasarımı hem de özellikleri açısından satıcıların beklentilerini fazlasıyla karşılayan özelliklere sahiptir.

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?