Ontero EC 125

Ontero EC, benzersiz ve kullanışlı tasarıma sahip yenilikçi LED armatür modelidir. OEC Armatür serisi, LED ışık kaynakları için özel olarak geliştirilmiştir ve perakende aydınlatma projeleri için mimarlara, Aydinlatma planlamacılarına ve kullanıcılara maksimum tasarım özgürlüğü sunmaktadır. Hem pasif hem de aktif olarak soğutulan LED versiyonları bulunmakla birlikte Aluminyum Döküm gövdesi sayesinde mükemmel termal yönetim sağlamaktadır. Bu özelliği sayesinde LED Modüller için optimum çalışma koşulları ve dolayısıyla uzun ömür ve yüksek ışık kalitesine sahiptir.

BÄRO tarafından özel olarak geliştirilen MIRO yüzeyli reflektörler, ışığın yönlendirilmesinde son derece etkilidir ve çok yüksek verimlilik düzeyine sahiptir. Armatürler strato gümüş, strato siyah ve strato beyaz elektrostatik toz kaplama ile boyanmaktadir. Ayrıca isteğe bağlı olarak tüm RAL renkleride mevcuttur.

Ontero EC, ödüllü bir tasarıma sahip çok işlevli bir aydınlatma armatürüdür. Yüzeye monte aydınlatma armatürü, gerektiği gibi döndürülebilir ve rahatça yönlendirilebilir olarak tasarlanmıştır.Bu da neredeyse tüm aydınlatma görevleri için uygun olduğu anlamına gelmektedir.

Uygulamaya ve Aydinlatma planlama gereksinimlerine bağlı olarak farklı LED teknolojileri seçilebilmektedir. Hemen her alanda kullanılabilecek olan bu aydınlatma sistemi özellikle gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması konusunda oldukça başarılı bir performans göstermektedir.

İstenildiği gibi ayarlanabilmesi sayesinde market aydınlatması ve pastane aydınlatmasında yaygın olarak kullanılan Ontero EC,pasif ve aktif olarak soğutma özelliği sayesinde kullanım alanı genişlemektedir. Bu özelliği sayesinde kasap reyonu aydınlatmasında da sıkça kullanılan bir armatür çeşididir. Standart ışık renklerine ek olarak, et ve şarküteri ürünlerinin doğal ve taze aydınlatılması için armatürlerin özel  renkleri de mevcuttur.

Gelişmiş Aydinlatma planlaması yalnızca alışveriş deneyimi desteklemekle kalmamaktadır.Aynı zamanda aydınlatmanın farklı görsel görevlere ve ürün gruplarına mükemmel bir şekilde uyarlanmasını sağlamaktadır. Özellikle fırın aydınlatması alanında çok başarılı olan Ontero EC, ışık dağılimi ve Aydinlatma yönlendirmesinin yanı sıra ışık yoğunlukları ve ürüne uygun her konsept için özelleştirilmiş, etkileyici bir ışık dengesi oluşturma imkânı sunmaktadır.

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?