Ontero XR

Ontero XR sıra dışı tasarımıyla gömme ve yarı gömme armatürler arasında dikkat çekmektedir. Şık görünümü, her dekorasyona ve her ortama uyum sağlayan modelleri ile bütün mekanların gözdesi olmaya adaydır. Genel aydınlatma anlayışını baştan aşağı değiştiren muhteşem çizgisiyle, sıradanlıktan uzak ve hayran bırakan ortamlar oluşturmak isteyenlerin öncelikli tercihi olmuştur. Özellikle mağaza aydınlatması amacıyla sıklıkla kullanılan bu spotlar her açıdan bulunduğu yere farklı bir hava katmaktadır.

İşlevsel ürün arayışı içinde olanların çok beğeneceği tasarım harikası modeller, montaj seçenekleri ve kolaylığı ile kullanıcıyı mutlu edecektir. Yüksek verime sahip ışık dağılımı ve kesintisiz performansı ile çok uzun yıllar kullanım garantisi sunan bu aydınlatmalar, her zevke uygundur. Birçok perakende satış noktasında kullanılan bu spotlar fırın aydınlatması, pastane aydınlatması, market aydınlatması, kasap aydınlatması, et balık aydınlatması, meyve sebze aydınlatması olarak kullanılmaya uygundur. Ürünleri göz alıcı ve çok canlı gösteren bu ledler sayesinde mekanın ziyaretçileri artmaktadır.

Hibrit teknolojisine sahip Ontero XR, sahip olduğu tüm özellikleri ile kullanıcıyı memnun etmektedir. Çelik sac kullanılarak yapılmış olan armatür kafası her yöne çevrilebilir olduğundan büyük kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Bu yönüyle dış cephe aydınlatması, gurme aydınlatması, reyon aydınlatması olarak da yer alabilmektedir.

  • Genel Aydınlatma
  • Market Aydınlatması
  • Pastane Aydınlatması
  • Et Balık Aydınlatması
  • Renkler: 830, 835, 840, 927, Stratowhite, Stratoblack, Stratogrey
  • Lümen Aralığı: 1000 lm – 5000 lm
  • Güç : 15 W – 45 W

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?