Pendiro ID

Pendiro ID asma armatürler arasında en sade tasarıma sahiptir. Sade olmasının yanı sıra oldukça şık olduğu söylenebilir. Yüksek verimliliğe sahip olan bu LED, asimetrik detayları ile oldukça dikkat çekicidir. Perakende satış noktaları için çok ideal bir kullanım alanına sahiptir.

Pendiro ID gömme, raylı sistem ve yüzeye monte gibi farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Oldukça işlevsel olan bu ürün montaj aksesuarları ürünle birlikte bulunmaktadır. Montajı çok pratik bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Her ortama ve her zemine uygundur.

Pendiro ID Özellikleri

Soğutmalı teknolojisi ile bulunduğu ortamın sıcaklığını etkilemez. Ürünlere zarar vermez. Döküm alüminyumdan yapıldığı için oldukça korunaklı bir yapıya sahiptir. Çift yalıtımlı kabloları ile uzun yıllar arıza çıkarmadan kullanma keyfi sunar.

İç mekanlarda sıklıkla tercih edilen bu LED gıda aydınlatması, vitrin aydınlatması, market aydınlatması, pastane aydınlatması gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Her ürüne uygun kullanılabilme özelliği sayesinde oldukça işlevseldir. Ortamın dekorasyonuyla bütünlük kazanmaktadır. Özdeşleşen görünüm hayranlık uyandırıcıdır.

Renk yansıtma özelliği ürünleri oldukça canlı ve albenili göstermektedir. Fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında da kullanılmaktadır. Yönlendirilebilir ışın dağılımı sayesinde istenen noktaya odaklanmayı sağlar. Dikkatleri istenen şekilde yönlendirme imkanı veren bu özellik, bekleneni fazlasıyla yapmaktadır.

Farklılık ve Şıklık Bir Arada

Asimetrik hatlara sahip özgün aydinlatma çözümleri arayanlar için oldukça uygundur. Renk seçenekleri arasından istenen ürün tercih edilebilmektedir. Bu tasarım krom, metal, bakır veya altın gibi yüzeylere muhteşem bir şekilde uyum sağlayabilmektedir.

Gün ışığını andıran aydınlık dağılım özelliği ortama ferah bir hava getirmektedir. Temiz ve yumuşak ışın yayılımı sağlayan bu LED, her ihtiyaca uygun bir aydınlatmadır.

Hibrit teknolojisine sahip Pendiro ID farklı güç değerlerine uygun, esnek tasarıma sahip bir üründür. Ortama giren insanların gözlerini yormayan bu aydınlık görünüm, tam tersine ortamda kalma isteği uyandırmaktadır. Ürünlerin daha canlı ve göz alıcı görünmesini sağlar.

Müşterilerde ürünleri alma isteği uyandıran bu LED teknolojisi istenen illüzyon etkisini oluşturmaktadır. Bu sayede satış grafiği yükselir. Kar marjı artar. Artan ürün albenisi ile mekanın ziyaretçi sayısı artar.

 

 

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?