Pendiro TX

Pendiro TX düz hatları ile panel aydınlatmaları arasında en dikkat çekici olanıdır. Yüksek verimliliğe sahip LED aydınlatma teknolojisi ile kullanıldığı mekana zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Oldukça narin bir görünüme sahiptir. Tavana veya raya monte edilebilir özellikleri ile seçme şansı sunmaktadır.

Pendiro TX, asma panel aydınlatmaları değerlendirildiğinde en ince askı kablolara sahip olan üründür. Bu yönüyle masa, tezgah, raf aydınlatması gibi birçok alanda kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması gibi amaçlarla da tercih edilmektedir.

Kafe gibi alanlarda masaların aydınlatılmasında kullanılan Pendiro Tx aynı zamanda oldukça dekoratif bir tasarıma sahiptir. Tek başına bir stili olan bu ürünün, ortama kazandırdığı seçkin görünün tartışılmazdır.

Market aydınlatması, pastane aydınlatması, fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında da kullanılan bu armatür, oldukça şık ve modern bir görsellik sunmaktadır. Ortamın dekorasyonuna sağladığı katkıların yanı sıra oldukça işlevsel bir üründür. Yönlendirilebilir ışın dağılımı ile dikkatleri üstüne çekmeyi başarmaktadır.

Her ortama ve her ürüne uygun olacak şekilde tasarlanmış olan bu armatür, panel aydinlatma tercih edenlerin öncelikli seçeneğidir. Homojen aydınlık veren teknolojisi sayesinde, ortamdaki enerji kaybını önler. Bu ürün ile ışın dalgalanmaları yaşanması mümkün değildir.

Yüksek verimlilik sağlayan yapısı, uzun yıllar kullanma olanağı sağlayacak kadar sağlamdır. Performansında hiçbir azalma yaşanmaz. Pendiro TX bulunduğu ortamda ayarlanabilir özelliği ile ayrıcalıklı bir kullanım avantajı sağlar. Işığı yayma potansiyeli hayranlık uyandırmaktadır.

Perakende satış mağazalarında profesyonel aydinlatma alternatifi arayanlar için çok ideal bir üründür. Ürün o kadar hafiftir ki taşıma ve montaj sırasında zorluk yaşamasına sebep olmaz. Montaj aksesuarları ile pratik bir şekilde takılabilir. Her yüzeye ve ortama uygun olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Sahip olduğu tüm özellikleri ile bu armatür, beklenenin ve hayallerin çok ötesinde bir kullanım keyfi sunmaktadır. Ortamda yapılacak küçük bir aydinlatma değişikliği sonrası yaşanan değişiklikler inanılmazdır. Bu etki ortama giren çıkan insanların da dikkatinden kaçmamaktadır.

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?