Karatek

 

Türkiye’de artan müşteri taleplerine farklı çözümler sunan KARATEK, mimari yapı ile bütünleşen modern aydınlatma armatürleriyle estetik ve tekniği bir arada sunuyor.
Başarıyla çözülmüş önemli projelere imza atarak, sektöründe Türkiye’de layık olduğu yere hızlı ve doğru adımlarla ilerleyen firma, İstanbul çapında oluşturulan proje ve satış yapı değişikliği ile uygulama projelerine daha farklı, estetik ve enerji tasarrufundan taviz vermeden güçlü ışık konseptleri oluşturuyor.

Teknik detaylardaki üstünlüğünü kullanarak başarılı sonuçlar elde eden KARATEK, bünyesinde barındırdığı yüksek ışık tekniği ile donatılmış modern ışık sistemleri ile konforlu, huzurlu bir atmosfer sağlıyor.

KARATEK proje ve satış grubunun hedefleri Aydınlatma projelerinde kendi alanlarında lider ve marka olmus firmalarla partnerlik çalışmaları yaparak, siz değerli müşterilerimizin projelerınde en üst Işık tekniğini uygulamak, müşteri memnuniyetini amaç edinerek satışı destekleyen ve ürünleri koruyan ürün sunumunu mümkün kılabilmektir.

KARATEK müsterilerine, doğru aydınlatma ilkesiyle profesyonel çözüm için islevsel, kaliteli, tasarım ve enerji tasarrufu sağlayarak ,aydınlatma projelerinde hizmet vermektedir.

KARATEK aydınlatmanın başlıca çalışma alanları

Iç ve Dış mekan aydınlatma

Dekoratif ve Mimari görsel aydınlatma

Gıda ve Hijyenik alan aydınlatma

Diş cephe ve LED aydınlatma

Linear ve Endüstriyel aydınlatma