Ridi
Endüstriyel Aydınlatma

Ridi Endüstriyel Aydınlatma

Düz, yuvarlak ve kenar besleme, FPL-PRDI sarkıt aydınlatma armatürünün açık temel mesajıdır. Yerleştirilen yapı bölmesi, ekranla uyumlu iş yeri aydınlatması için parlamayı azaltmak için kullanılır ve görünür LED ışık noktaları olmadan homojen aydınlatma sağlar. Tavan kanopisi manyetik olarak tutulan bir kapağa sahiptir ve bu sayede herhangi bir rahatsız edici unsur olmadan tavan görüntüsüne uyum sağlar. Tüm pürüzsüz yüzeyler kolayca temizlenebilir ve böylece görsel rahatlığa da katkıda bulunur. Otomatik kablo kelepçeli sarkıt montaj sayesinde, armatür neredeyse odanın içinde yüzer.

Ridi Endüstriyel Aydınlatma

Deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkan tasarımların oluşturduğu çekim alanı mekanın ziyaretçilerinin gözünden kaçmayacaktır.Ridi Endüstriyel Aydınlatma gibi hususlar da ziyaretçiler için önemlidir.

Canopy

İnceleyiniz

Canopy

İnceleyiniz

Door Cooler Freezer

İnceleyiniz

Door Cooler Freezer End

İnceleyiniz

Handlauf

İnceleyiniz

Shelf TwinBeam

İnceleyiniz

Shelf Counter

İnceleyiniz

Lumitech Dolap İçi Aydınlatma

Özellikle tarihi mekanların dış cephe aydınlatması dikkat çekmektedir. Bu noktada aydinlatma ne kadar iyi olursa insanları çekmek o kadar kolay olacaktır. Bu noktada kullanılan tüm ürünler başta led aydınlatmalar tasarım tescillidir. Bununla beraber uzun yılların verdiği tecrübe ile oluşturulan yeni tasarımlar çağa ayak uyduran modern çizgilere sahiptir. Her alanda kullanılabilen ürünler ile birlikte daha şık ve zarif ortamlar yakalamak mümkündür. Bunun için kullanılabilecek her türlü cihaz ve ürün bulunmaktadır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Maliyetlerinizi Düşürün

Estetik ve Modern

Kalite ve CRI

Zamanında Uygulama

× WhatsApp Destek