Kurumsal

Background Image

KURUMSAL

KARATEK DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ

Divider Image

Türkiye’de artan müşteri taleplerine farklı çözümler sunan KARATEK, mimari yapı ile bütünleşen modern aydınlatma armatürleriyle estetik ve tekniği bir arada sunuyor.

Başarıyla çözülmüş önemli projelere imza atarak, sektöründe Türkiye’de layık olduğu yere hızlı ve doğru adımlarla ilerleyen firma, İstanbul çapında oluşturulan proje ve satış yapı değişikliği ile uygulama projelerine daha farklı, estetik ve enerji tasarrufundan taviz vermeden güçlü ışık konseptleri oluşturuyor.

Teknik detaylardaki üstünlüğünü kullanarak başarılı sonuçlar elde eden KARATEK, bünyesinde barındırdığı yüksek ışık tekniği ile donatılmış modern ışık sistemleri ile konforlu, huzurlu bir atmosfer sağlıyor. KARATEK proje ve satış grubunun hedefleri Aydınlatma projelerinde kendi alanlarında lider ve marka olmus firmalarla partnerlik çalışmaları yaparak, siz değerli müşterilerimizin projelerınde en üst Işık tekniğini uygulamak, müşteri memnuniyetini amaç edinerek satışı destekleyen ve ürünleri koruyan ürün sunumunu mümkün kılabilmektir.

KARATEK müşterilerine, doğru aydınlatma ilkesiyle profesyonel çözüm için işlevsel, kaliteli, tasarım ve enerji tasarrufu sağlayarak ,aydınlatma projelerinde hizmet vermektedir.

Yeniliğe Hazır mısınız ?

Neden Karatek

Divider Image

Tek kaynaktan danışmanlık, ürün, montaj ve satış sonrası servis hizmeti

Kaliteli ve üstün teknolojik çözümlere olan bağlılığından taviz vermeden, mimarlar, danışmanlar, yükleniciler ve aydınlatma planlayıcılarımız ile ortaklaşa olarak yaptığımız çalışmalar ile ürün yelpazemizi genişletmekte ve müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun kapsamlı aydınlatma çözümleri temin edebilmekteyiz.

IŞIĞIN ETKİSİ

Ürünlerin satışını destekleyen profesyonel aydınlatma alanında uzman KARATEK Aydınlatma olarak gücümüz; – Bilgi birikimi, iş disiplini ve tecrübemize,
– Yetkin iş ortaklıkları ile tasarım, planlanma ve proje yönetimi becerimize,
– Kaliteli, seçkin ve geniş ürün yelpazemiz, kısa teslimat süreleri ve rekabetçi fiyatlarla, müşteri gereksinimleri karşılayabilme yeteneğimize dayanıyor.

Bütünlük içeren ışık için, ürün teknik tasarımı ve uygulamasında, mimar, yüklenici firmalar, aydınlatma firmasının mükemmel bir koordinasyon ve uyum ile çalışması gerekmektedir. KARATEK Aydınlatma bu koordinasyonu sağlayan ve Türkiye’de ışık tekniği alanında tam servis sunan bir firmadır.

İlk gün heyecanımızı hiç kayıp etmeden, her yeni projede müşteriye ve ürüne özel ihtiyaçları analiz ederek, en uygun aydınlatma sistemleri ve çözümlerini sunuyor, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimiz ile size kesintisiz ve destek sağlıyoruz.

KARATEK Aydınlatmanın gıda ve genel aydınlatma alanında, mimari uyum ve yarattığı olumlu atmosfer ile nasıl mükemmel ışık sağladığını ve satışı destekleyici etki yaptığını, gerçekleştirdiğimiz projelerdeki somut referanslar ışığında görebilirsiniz.

Hakkımızda

Doğru miktarda ışığın hayatımızın kalitesini arttırdığına inanıyoruz

2001 yılında kurulan firmamız, Türkiye’de hızla gelişen market ve perakende mağazacılık sektörlerine aydınlatma ürünleri ve tasarım, montaj, servis, bakım hizmetleri sunmaktadır.

“Memnun Müşteriler Portföyümüz” içinde, büyük zincir mağazalardan, küçük ölçekli bireysel işletmelere kadar hizmet verdiğimiz geniş bir müşteri yelpazemiz var.

Temel Hedefimiz

Farklı ve doğru sunum teknikleri ile yüksek kalitedeki ürünlerimize, performans ve uzmanlığımızı katarak müşterilerimize piyasada avantaj kazandırmak ve yoğun rekabetin yaşandığı perakende sektöründe öne geçmelerini güvence altına alacak aydınlatma çözümleri sunmak.

Felsefemiz

Öncelik ile,
Kaliteli aydınlatma ürünleri sunmak

Ama dahası,
İhtiyacınıza uygun özel çözümler ve ürünler sunmak ,

Daha da fazlası,
Aydınlatma Tasarımı, Planlama, Ürün, Kalite Kontrol, Montaj ve Satış sonrası hizmetlerini entegre olarak tek kaynaktan ayağınıza getirmek.

En önemlisi ise;
Sizin satışınızı destekleyen bir iş ortağınız haline gelmek

Karatek & Baero EuroShop

× WhatsApp Destek