Insta
Cephe Aydınlatma

Dış Cephe Aydınlatması

Gıda aydınlatması ile birlikte dış cephe aydınlatması alanında da yeni ve yaratıcı düşünceler taşıyan işletmeler için oldukça önemlidir. Dış cephenin güzel görünmesi bir alan için oldukça büyük önem taşımaktadır. Özellikle mekanların daha güzel ve albenisini arttırmaya yarayan dış cephe aydınlatma konusu, ziyaretçi çekmede önemli rol oynamaktadır.

Dış cephe aydınlatması konusu ticari alanlar için vazgeçilmez bir gerekliliktir. Led lambalar ile birlikte kullanımı daha da kolay olmaktadır. Mekana ve ürüne uygun şekilde kullanım alanı sunan dış cephe ışıklandırması ticari önem taşımaktadır. Özellikle gece kullanımı olan mekanlarda oldukça başarılı bir işlemdir.

Kullanılan led lambalar uzun süreli kullanım sağlamaktadır. Bunun iki yönlü avantajları bulunmaktadır. Bunlardan birincisi maliyetin düşmesi ikincisi ise yönlendirilebilir ışın dağılımı ile istenilen alanı aydınlatmadır. Bunun yanında vitrin aydınlatması alanı da ticari açıdan büyük önem taşımaktadır. Mekanların ve alanların aydınlatılmasında kullanılan cihazlar müşteri gözünde çok daha olumlu izler bırakacaktır.

Şık ve Zarif Dış Cephe Aydınlatması

Market aydınlatması ve daha birçok aydınlatma türü mekanların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Bunların başında ise dış cephe aydınlatması gelmektedir. Dış cephe aydınlatma denildiğinde akla ilk büyük binalar gelmektedir. Ancak özellikle ticari alanların aydınlatılması da oldukça önemlidir. Bir mekana giriş yapmadan önce, o mekana ait dış kısım dikkat çekmektedir. Bu durum alana ilk düşünceyi belirlemektedir.

Pastane aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında önemli olan ürünlerin ön plana çıkmasıdır. Bu noktada fırın aydınlatması gibi daha birçok konu işletmeler için en önemli konuların başında gelmektedir.

Aydınlatma Çeşitleri

Deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkan tasarımların oluşturduğu çekim alanı mekanın ziyaretçilerinin gözünden kaçmayacaktır. Dış Cephe aydınlatması gibi hususlar da ziyaretçiler için önemlidir.

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3050

İnceleyiniz

İNSTALİGHT 3065

İnceleyiniz

Tarihi Dokunuş Dış Cephe Aydınlatması

Özellikle tarihi mekanların dış cephe aydınlatması dikkat çekmektedir. Bu noktada aydinlatma ne kadar iyi olursa insanları çekmek o kadar kolay olacaktır. Bu noktada kullanılan tüm ürünler başta led aydınlatmalar tasarım tescillidir. Bununla beraber uzun yılların verdiği tecrübe ile oluşturulan yeni tasarımlar çağa ayak uyduran modern çizgilere sahiptir. Her alanda kullanılabilen ürünler ile birlikte daha şık ve zarif ortamlar yakalamak mümkündür. Bunun için kullanılabilecek her türlü cihaz ve ürün bulunmaktadır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Maliyetlerinizi Düşürün

Estetik ve Modern

Kalite ve CRI

Zamanında Uygulama

× WhatsApp Destek