GENEL
AYDINLATMA

Genel Aydınlatma Nerede Kullanılır

Genel aydınlatma hizmeti mekanlar için özellikle önemli bir durumdur. Özellikle mekanların daha vurgulu aydınlatma ile ışıklandırılması için gerekli olan konulardan biridir. Tüm mekanın ışıklandırılması için led ışıklardan yararlanılabilir. Hem daha az maliyetli hem de daha şık ve fazla aydınlık sağlayacaktır. Bu noktada yapılması gereken tüm işlemler firma tarafından yerine getirilecektir.

Bazı durumlarda yönlendirilebilir ışın alan için gerekebilir bu noktada ürüne uygun bir sistem kullanılmaktadır. Işın dağılımı özellikle aydınlatma açısından büyük önem taşımaktadır.

Mekana Uygun Doğru Aydınlatma

Genel aydınlatma, diğer aydınlatma sistemlerinden daha farklı şekilde tasarlanmalıdır. Örneğin kasap reyonu aydınlatmasında bir alan ya da bir tema ışıklandırılırken, bu aydınlatma sisteminde ise tüm yapı birlikte aydınlatılmaktadır. Ürüne uygun olmakla beraber alana da uyması gerekmektedir.

Market aydınlatması ve fırın aydınlatması gibi sistemler işletme ve mekanları diğer alanlardan ayırmaktadır. Yapılması gereken alanın ve alanda bulunan ürünlerin yapısına uygun aydınlatma sistemini seçmektir. Gerisi daha kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Bu noktada özellikle göz yormayan ve cazibeli ışıkların seçilmesi başta vitrin aydınlatması olmak üzere tüm aydınlatma sistemleri için önemlidir.

Genel aydınlatma gibi bütünü ilgilendiren bir konuda uzman yardımı almak oldukça önemlidir. Çünkü alanda yaşanacak aydınlık sebepli bir kaybın telafisi çok zor olacaktır. Tescilli tasarımlar ile bu kayıpların önüne geçilebilecektir.

Kaliteli ve Zarif Aydınlatma

Genel aydınlatma özellikle şık ve sade olmalıdır. Alanın tamamına uygulanacağı için mutlaka bütünlük oluşturmalıdır. Bu noktada firma tarafından tasarlanan ve sunulan aydinlatma ürünleri devreye girmektedir.

Led ışığın kalitesi ve tasarlanan ürünlerin zarifliği ile alanlar çok daha güzel bir hal alacak ve daha çekici bir hale gelecektir. Deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkan tasarımların oluşturduğu çekim alanı mekanın ziyaretçilerinin gözünden kaçmayacaktır. Gıda aydınlatması gibi hususlar da ziyaretçiler için önemlidir.

Aydınlatma Çeşitleri

Genel Aydınlatma çeşitleri ile ilgili yapmış olduğumuz bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Güvenilir Aydınlatma

Aydınlatma gibi uzun ve maliyetli bir sürecin daha kısa ve daha az masraflı bir şekilde geçirilmesi için firmadan hizmet almak mümkündür. Işıklandırmanın verdiği güzellik ve zarafet mekanı ve alanı daha iyi yerlere taşıyacak ve daha kaliteli alanların oluşmasını sağlayacaktır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Maliyetlerinizi Düşürün

Estetik ve Modern

Kalite ve CRI

Zamanında Uygulama

× WhatsApp Destek