Gıda
Aydınlatması Baero

Reyon Aydınlatması, Et Balık Aydınlatması, Meyve Sebze Aydınlatması, Pastane Aydınlatması, Market Aydınlatması ve daha fazlası

Intara SX
Intara CX
Intara IC
Intara RC
Intara XR
Intara RD 165
Intara EC
Intara TX
Intara XR Gömme
Intara RD 190
Intara ID
Intara SQ 175
Ontero XR In Track Adapter
Ontero XR IN TRACK ADAPTER
Ontero EC 125
Ontero ID WALLWASHER
Ontero IC
Ontero RA
Ontero TX
Ontero ID
Ontero CS 90
Pendiro XR
Pendiro EC
Pendiro QT
pendiro IC
Pendiro AM
Pendiro TX
Pendiro ID
Pendiro CP

Mekana Uygun Aydınlatma

Genel aydınlatması, diğer aydınlatma sistemlerinden daha farklı şekilde tasarlanmalıdır. Örneğin kasap reyonu aydınlatmasında bir alan ya da bir tema ışıklandırılırken, bu aydınlatma sisteminde ise tüm yapı birlikte aydınlatılmaktadır. Ürüne uygun olmakla beraber alana da uyması gerekmektedir. Gıda aydınlatması, market aydınlatması ve fırın aydınlatması gibi sistemler işletme ve mekanları diğer alanlardan ayırmaktadır. Yapılması gereken alanın ve alanda bulunan ürünlerin yapısına uygun aydınlatma sistemini seçmektir. Gerisi daha kolay bir şekilde sağlanabilmektedir. Bu noktada özellikle göz yormayan ve cazibeli ışıkların seçilmesi başta vitrin aydınlatması olmak üzere tüm aydınlatma sistemleri için önemlidir. Genel aydınlatma gibi bütünü ilgilendiren bir konuda uzman yardımı almak oldukça önemlidir. Çünkü alanda yaşanacak aydınlık sebepli bir kaybın telafisi çok zor olacaktır. Tescilli tasarımlar ile bu kayıpların önüne geçilebilecektir.

Aydınlatma Çeşitleri

Deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkan tasarımların oluşturduğu çekim alanı mekanın ziyaretçilerinin gözünden kaçmayacaktır. Gıda aydınlatması gibi hususlar da ziyaretçiler için önemlidir.

Reyon Aydınlatması

İnceleyiniz

Et Balık Aydınlatması

İnceleyiniz

Meyve Sebze Aydınlatması

İnceleyiniz

Pastane Aydınlatması

İnceleyiniz

Market Aydınlatması

İnceleyiniz

Kasap Aydınlatması

İnceleyiniz

Genel Aydınlatma

İnceleyiniz

Gurme Aydınlatması

İnceleyiniz

Şarküteri Aydınlatması

İnceleyiniz

Kaliteli ve Zarif Aydınlatma

Led ışığın kalitesi ve tasarlanan ürünlerin zarifliği ile alanlar çok daha güzel bir hal alacak ve daha çekici bir hale gelecektir. Deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkan tasarımların oluşturduğu çekim alanı mekanın ziyaretçilerinin gözünden kaçmayacaktır. Gıda aydınlatması gibi hususlar da ziyaretçiler için önemlidir. Aydınlatma gibi uzun ve maliyetli bir sürecin daha kısa ve daha az masraflı bir şekilde geçirilmesi için firmadan hizmet almak mümkündür. Işıklandırmanın verdiği güzellik ve zarafet mekanı ve alanı daha iyi yerlere taşıyacak ve daha kaliteli alanların oluşmasını sağlayacaktır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Maliyetlerinizi Düşürün

Estetik ve Modern

Kalite ve CRI

Zamanında Uygulama

× WhatsApp Destek