ET
BALIK AYDINLATMASI

Et & Balık Reyonu Aydınlatması

Et & balık reyonu aydınlatması konusunda yeni bir soluk getiren Karatek patentli tasarımı ile ürünlerin albenisi arttırmaktadır. Tasarımı ve aydınlatma özellikleri ile göz alıcı bir görünüm sağlamaktadır. Tezgahlarda istenen şık ve dikkat çekici görselliğin en büyük destekçisidir.

Et balık aydınlatması ile gıda aydınlatması sektöründe kullanılması oldukça önemlidir.  Led lambalar tezgahlardaki ürünlerin çok canlı ve güzel görünmesini sağlar.  Ürünlerin dikkat çekici olması tüketicide alma isteği uyandırır. Aydınlatma konusu ticari getiri sağlayan özel bir detaydır. Bu yüzden dikkat edilmesi gereken bir durumdur.

Led lambaların uzun süreli kullanıma olanak sağlayan teknolojiye sahip olması gerekir. Vitrin aydınlatması ve et balık aydınlatması için kullanılacak ledlerin tasarımını yaparken bu konuya ayrıca özen gösterilmelidir. Ürüne uygun şekilde kullanmaya imkan veren dayanıklılık süresi satıcı açısından çok avantajlıdır. Bir defa alınıp çok uzun zaman yüksek performans ile kullanılabilecek bir ürün olması sebebiyle de oldukça özeldir.

Yeni Tasarım, Üstün Teknoloji

Son yıllarda fazla şekilde kullanılan led lambalar üstün teknoloji ürünüdür. Et balık aydınlatması başta olmak üzere marketlerde kullanım açısından oldukça elverişli olan bir kullanım özelliğine sahiptir. Yönlendirilebilir ışın dağılımı ile oldukça işlevsel bir üründür. Döndürülebilir özelliği istene bölgeye dikkat çekilebilir.

Montaj kolaylığı sağlayan tasarımı her ortama uyum sağlayacak boyutlardadır. Armatür rengi oldukça şıktır. Montaj seçenekleri olan ürün istendiği şekilde takılabilmektedir. Ödüllü tasarımı ile her açıdan kullanıcıya büyük kolaylık ve avantajlar sağlayan Ledler şimdiye kadar üretilmiş en üstün teknolojinin ürünüdür. 

Aydınlatma Çeşitleri

Et & Balık Reyonu Aydınlatma çeşitleri ile ilgili yapmış olduğumuz bazı referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

 

Tezgahlarda Görsel Şölen için Led Lambalar

Her satıcının çok iyi bildiği bir satış politikası vardır. Satış noktasının belli bir ortamdan dikkatleri üstüne çekecek özelliklere sahip olması gerekir. Bu detayların başında ise ortamdaki aydınlatma koşullarının nasıl olduğu gelmektedir. Pastane aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında bu hususlar oldukça önemlidir. İyi aydınlatılmış bir tezgah her zaman ticari açıdan bir adım önde olmayı sağlar. Bu durumun öneminin farkında olan satıcılar üstün teknoloji ürünü olan led lambaları tercih etmektedirler. Bir defa monte edildiği takdirde çok uzun yıllar kusursuz performans gösteren bu ledler her açıdan satıcının lehine olacak şekilde tasarlanmıştır. Her ürüne uygun görsellik sunan bu ledler sayesinde satıcıların kazancı artmaktadır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Maliyetlerinizi Düşürün

Estetik ve Modern

Kalite ve CRI

Zamanında Uygulama

× WhatsApp Destek