Pendiro AM 290

Üstün teknoloji ürünü olan Pendiro AM 290, ödüllü tasarıma sahiptir. Asma aydınlatma armatürleri arasında sahip olduğu üstün performans potansiyeli ile lider durumdadır. Armatür tasarımı oldukça şıktır. Işın dağılımı ve sistem gücü oldukça yüksek olan bu LED, montaj kolaylığı ile de öncelikli tercihler arasındadır.

Ledlerin montajı oldukça kolaydır. Montaj için gerekli aksesuarlar ürünle birlikte geldiğinden herhangi bir karışıklık yaşanmadan takılabilmektedir. Armatür boyutları ve ağırlığı montaj konusunda büyük rahatlık sağlamaktadır. Bu durum taşıma açısından büyük kolaylıktır. Her zemine ve her yere monte edilebilen tasarımı ile konforlu bir montaj keyfi yaşatır.

Pendiro AM 290’un Kullanıldığı Ortama Katkıları

Gıda aydınlatması ve vitrin aydınlatması için hedeflenen bütün amaçları karşılayan bir armatürdür. PAM290 oldukça dayanıklı dış aksamı ve üstün performansı ile çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanma olanağı sağlar. Yıllar geçse de performansında kayıp yaşanmaz.

İstenen noktaya yönlendirilebilir olması, dikkati kodlamayı sağlar. Odak bölgesini değiştiren bu özellik ile dikkatler istenen ürünün üstüne çekilebilir. Gün ışığı kalitesinde aydınlık sağlayan bu teknoloji gözleri yormaz. Ortama giren kişinin uzun süre kalma isteği hissetmesini sağlar. Bu sayede mekana daha çok müşteri çekilebilir.

Satıcıların mekanlarında istediği ayrıcalığı yakalayabilmesi bu armatür ile mümkündür. Dikkat çekme konusunda yapılabilecek en doğru hamledir. Homojen ışın yayılımı ile ortama ferahlık katar. Hem satıcı hem de alıcılar açısından oldukça aydınlık bir görünüm imkanı sağlayan bu ledler, yüksek verimliliğe sahiptir.

Üstün Teknoloji Ürünü Olan Mükemmel Tasarım PAM290

PAM290 kendi segmentinde yer alan tüm ledler arasında sahip olduğu özellikleri ile öne çıkmaktadır. Market aydınlatması ve pastane aydınlatması konusunda modern fikirlere açık olan kişilerin tercih edeceği çok şık bir tasarımdır. Ortamdaki ürünlerin göz alıcı ve canlı görünmesini sağlayan renk akışı, albeniyi arttırmaktadır.

Satıcıların mekanlarında arzuladığı görünüm için gerekli olan tüm özellikleri sunan PAM290, üstün teknoloji ürünüdür. Armatür rengi çok güzeldir. Her ortama ve her ürüne uygun tasarımı ortamın şıklığına şıklık katmaktadır. Fırın aydınlatması ve kasap reyonu aydınlatmasında da kullanılabilen bu LED, oldukça dekoratif ve işlevseldir.

 

©2021 Karatek.com Tüm Hakları Saklıdır.

 

Yeniliğe ve Değişime Hazır Mısınız?

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?