Ridi
Endüstriyel Aydınlatma

Eğitim, Kültür, Sanayi, Gıda, Ofis, Mağaza ve daha fazlası

Ridi Aydınlatma

Işık şeridi  RIDI’da uzun bir geleneğe sahiptir. RIDI hızlı montaj ışık şeridi 1987 yılında piyasaya sürüldü ve RIDI LINIA sistemi ile başarılı bir şekilde yeniden lansman 1996 yılında gerçekleşti. Bu, günümüzün son derece yenilikçi ve LED lambalı son derece verimli ve sürdürülebilir RIDI LINIA sisteminin temelini attı. Artık Avrupa pazarındaki en gelişmiş, kurulumu ve bakımı kolay ışık şeritlerinden biridir.

Akıllı tasarım ve son teknoloji üretim sayesinde, RIDI LINIA kanal sistemi sadece yüksek kalitesiyle değil, aynı zamanda çok sayıda olası kombinasyonla da etkileyicidir.

RIDI LINIA, IP 54 koruma sınıfına kadar tüm iç mekan aydınlatma gereksinimleri için çözümler ve çeşitler sunar. Elbette, RIDI LINIA LED ışık şeridine ek olarak, T16 ve T26 lambalı klasik versiyonlar da mevcuttur. 

Linia Flat
Reya
Lunaro
Hero
Robust Family
Rls
IRL
Fpl Serisi

RIDI LINIA-FLAT

Düz cihaz taşıyıcı VLG-F, RIDI-LED lineer modülleri ve uzunlamasına prizma yapısına sahip şeffaf PMMA’dan yapılmış optikleri barındırır. Işığı yönlendirmek için ek reflektör gerekmez, bu da son derece düz ve ince bir tasarım sağlar. Doğrusal optikler, ısının tüm profil üzerinde dağılacağı şekilde cihaz taşıyıcısına aynı hizada ve geçmeli olarak entegre edilmiştir. Farklı uygulamalar için seçilebilecek altı ışık dağılımı vardır. Dolaylı bir bileşenle dağınık ışık dağıtımı için bir oluk da mevcuttur.

Cihaz taşıyıcı VLPG-F, özel bir kaplama ile çevresel etkilere karşı koruma sağlar.

Armatür Tipleri

RIDI Endüstriyel Aydınlatma  sistemleri hakkında daha fazla bilgi almak için biri aramayı unutmayın.

 

Kaliteli ve Zarif Aydınlatma

Led ışığın kalitesi ve tasarlanan ürünlerin zarifliği ile alanlar çok daha güzel bir hal alacak ve daha çekici bir hale gelecektir. Deneyim ve tecrübe ile ortaya çıkan tasarımların oluşturduğu çekim alanı mekanın ziyaretçilerinin gözünden kaçmayacaktır. Gıda aydınlatması gibi hususlar da ziyaretçiler için önemlidir. Aydınlatma gibi uzun ve maliyetli bir sürecin daha kısa ve daha az masraflı bir şekilde geçirilmesi için firmadan hizmet almak mümkündür. Işıklandırmanın verdiği güzellik ve zarafet mekanı ve alanı daha iyi yerlere taşıyacak ve daha kaliteli alanların oluşmasını sağlayacaktır.

Profesyonel Hizmet
Estetik ve Kaliteli Ürün Yelpazesi

Düz ve İnce tasarım

Aralarından Seçim Yapabileceğiniz Altı

Farklı Işık Dağılımı

Farklı Uzunluklar

× WhatsApp Destek